Ciuciubabka Cafe

przez Justyna
0 Komentarz

Ciuciubabka Cafe

Już dawno miałam ochotę wybrać się do Ciuciubabki, jednak zadanie nie należy do najłatwiejszych, ponieważ, jak na kawiarnię, jest otwarta dość nietypowo. To lokal, do którego drzwi w weekendy są zamknięte, a kawy napijemy się jedynie od poniedziałku do piątku.

Na szczęście dziś się trafiła okazja i postanowiliśmy z Ignacym odwiedzić Bemowo. Dojechalismy bardzo szybko, ponieważ kawiarnia znajduje się niedaleko zjazdu z drogi szybkiego ruchu S8. Z parkingiem też nie było problemu – pod samym lokalem trafiliśmy na trzy wolne miejsca, a na sąsiednich uliczkach też było w czym wybierać.

Wnętrza

Mimo, że lokal znajduje się częściowo poniżej parteru, jest w nim jasno i czysto. Granatowe ściany dodają mu trochę elegancji. Lokal nie jest podzielony na sale ale jest dość duży. Znajdziemy tu niskie i wysokie stoliki, twarde krzesła i miękkie kanapy. Każdy może wybrać siedzisko dostosowane do  własnych potrzeb i preferencji.


Strefa dzieci

Kącik dziecięcy w Ciuciubabka Cafe jest duży i różnorodny. Myślę, że każde dziecko znajdzie cos dla siebie. Mamy do dyspozycji między innymi domek dla lalek, kuchnię, pluszaki czy ogromne pudło klocków. W innych częściach sali znajdzie sie też wielka kolekcja gier i układanek. Duży dywan umożliwia zabawę na podłodze bez obawy o zmarznięte nóżki.

Najbardziej zauroczył mnie kącik czytelnika. Nieduża wnęka z wielką kolekcją książek dla dzieci pozwala się wyciszyć i w spokoju poczytać wybrane pozycje. A trzeba przyznać, że zbiór jest imponujący. Poduszki sprawiają, że można się tu wygodnie rozłożyć i poświęcić lekturze.

Menu

Jeśli już dotrzecie do Ciuciubabki, spróbujcie koniecznie sałatki owocowej. Znajdziemy w niej chyba wszystkie dostępne o tej porze roku owoce. Ignacy powyjadał tradycyjnie arbuza, borówki i pestki granatu, a ja szybciutko zajęłam się resztą. Dodam jeszcze, że cena tej sałatki to tylko 10zł, a porcja naprawdę spora.

 

Przydatne informacje:

Adres: Ciuciubabka Cafe, Pełczyńskiego 30B , Warszawa

Strona fb: https://www.facebook.com/CiuciubabkaCafeKlubokawiarnia/

Otwarte: PON – PT 10.00 – 19.00

Related Posts

Skomentuj

Boring Family - blog parentigowy, atrakcje dla dzieci