Sala zabaw Maxymek

przez Justyna
0 Komentarz

To kolejna bawialnia w Rudzie Śląskiej, która znajduje się zaraz przy siłowni (ten sam koncept zastosowano w przypadku Golden Kids). W tym przypadku rozwiązanie jest jeszcze bardziej komfortowe dla ćwiczących rodziców, ponieważ do sali zabaw wchodzi się bezpośrednio przez siłownię Maximus, więc umożliwia to doglądanie dzieci nawet w trakcie treningu. Dla rodziców, którzy wolą mieć swoje pociechy cały czas na oku przygotowano kawiarnię i kilka stolików. Znajdziemy tu ciepłe napoje i słodkości. Niestety nie ma w ofercie nic wytrawnego, nie zjemy tu nawet zwykłego tosta.


Sala zabaw

Prawie całą powierzchnię bawialni zajmuje małpi gaj. W jego dolnej części stworzono dwie strefy malucha oraz salki urodzinowe. Konstrukcja jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla dzieci, jednak nie znalazłam tu niebezpiecznych miejsc i trzylatek bez problemu powinien sobie już tu poradzić. Dodatkową atrakcję stanowią dwie trampoliny oraz kilka maszyn interaktywnych, które są dodatkowo płatne.

Ciekawostką jest naliczanie opłat za wejście. To pierwsza sala zabaw, gdzie obowiązuje rozliczenie minutowe. Bardzo miło zaskoczył nas ten fakt, ponieważ trafiliśmy do Maxymka tylko na pół godziny i za tyle też zapłaciliśmy.

 

Adres: Maxymek, Bukowa 9, 41-710 Ruda śląska

Strona www: http://www.salazabaw-maxymek.pl

Strona fb: https://m.facebook.com/pages/category/Local-Business/Sala-Zabaw-Dla-Dzieci-Maxymek-Ruda-Śląska-152089074959262/

Parking: prywatny, bezpłatny

W budynku znajduje się winda

Related Posts

Skomentuj

Boring Family - blog parentigowy, atrakcje dla dzieci