Sala zabaw Radosne Urwisy

przez Justyna
0 Komentarz

Szukając w grudniowy, niedzielny poranek miejsca, gdzie dzieci mogłyby się wyszaleć, napotkaliśmy na duże trudności. Okazało się, że każda  sala zabaw w okolicy była zamknięta lub zarezerwowana. Ze względu na fakt, że Adam nie przyjmował do wiadomości, że zostajemy w domu, postanowiliśmy powiększyć krąg naszych poszukiwań i tym sposobem dotarliśmy do Anina.

Radosne Urwisy

Sala zabaw znajduje się na piętrze i  prowadzą do niej bardzo długie, podwójne schody. Jeśli ktoś wybiera się tam z wózkiem, warto pochodzić wcześniej na siłownię.

Pierwsze co zobaczymy po wejściu to małpi gaj. Chociaż nie jest bardzo duży, nadaje się raczej dla dzieci powyżej 3 roku życia ze względu na dość szybki i bardzo głośny „ tor saneczkowy”. Jednocześnie kryta zjeżdżalnia również może być wyzwaniem. Niemniej jednak, starszaki będą zachwycone.

Strefa malucha

Na szczęście w części dla maluchów też mamy gdzie się powspinać. Główną atrakcję stanowi zjeżdżalnia i duży basen z piłeczkami. Wszystko zabezpiecza siatka ochronna, przez co bezpieczeństwo jest na wysokim poziomie. Dodatkowo znajdziemy tutaj duży zapas torów kolejowych,  tor samochodowy i inne zabawki dla najmłodszych. Strefa jest dość duża i nawet przy dużym zatłoczeniu, nie ma problemu by znaleźć  wolny fragment przestrzeni.

W trakcie naszej wizyty odbywały się dwie imprezy urodzinowe. Organizacja wydała mi się całkiem fajna. Salki są na tyle kameralne, że nie widać gości, a w jednej z nich dzieci miały urządzoną nawet prawdziwą dyskotekę. Goście nieuczestniczący w imprezie mogą korzystać z barku, który znajduje się na samym końcu sali zabaw. Niestety oferta opiera się głównie na słodyczach i przekąskach, dlatego ostatecznie zdecydowaliśmy się po skończonej zabawie zabrać dzieci na obiad w niedalekiej restauracji Radość na talerzu.

 

Adres: Radosne Urwisy, ul. Kajki 69,
04-621 Warszawa

Strona www: http://www.radosneurwisy.pl/

Strona fb: https://www.facebook.com/radosneurwisy/

Parking przed centrum handlowym, ilość miejsc ograniczona

 

Related Posts

Skomentuj

Boring Family - blog parentigowy, atrakcje dla dzieci