Bezpłatna strefa zabawy al.to

przez Justyna
0 Komentarz

Poznaliście już strefę al.to dla dzieci ?

To nowa, bezpłatna przestrzeń dla rodzin w Centrum Handlowym Reduta. Dzieci mogą tu skorzystać z licznych atrakcji, a rodzice rozłożyć się na wygodnych kanapach i odpocząć. To innowacyjne miejsce pełne jest modnych zabawek, którym ciężko się oprzeć. Maluszki zainteresują z pewnością  pojazdy z PSIEGO PATROLU, wielkie zjeżdzalnie HOT WHEELS czy tory z bajki TOMEK I PRZYJACIELE.  W tym samym czasie starsze dzieci mogą pobiegać z pistoletami na podczerwień lub usiąść przy dużym stole i przejrzeć ofertę gir planszowych. Księżniczkom prawdopodobnie spodoba się kolekcja Barbie, zamieszkująca dwa duże domki dla lalek.

W tylnej części znajdziemy  ogromną strefę znanych i lubianych klocków LEGO i LEGO DUPLO. Można pobawić się nimi lub od podstaw zbudować nowe konstrukcje.

Bezpieczeństwo

Sala jest bardzo bezpieczna, wyłożona wykładziną, jednak pomieszczenie otacza szklana witryna. W związku z tym, że w trakcie naszej wizyty było dość tłoczno i co jakiś czas przelatywała koło mojej głowy jakaś zabawka, mam nadzieję, że szklana ściana jest odpowiednio zabezpieczona i wytrzyma odwiedziny małych klientów. Pamiętajcie, że za wszelkie zniszczenia odpowiada rodzic.

Pomysł stworzenia takiego miejsca zasługuje na brawa.  Dziecko może tu odpocząć po męczących zakupach lub równie dobrze je przeczekać. Niestety zabawa bywa na tyle wciągająca, że konieczność powrotu do domu w wielu przypadkach może skończyć się płaczem 🙂

Informacje:

Adres: Strefa zabawy al.to w Centrum Handlowym Reduta, Al.Jerozolimskie 148, Warszawa 02-326. Piętro 1+ (okolice sklepów H&M i Reserved)

 

Related Posts

Skomentuj

Boring Family - blog parentigowy, atrakcje dla dzieci