Wake Family Brwinów, czyli miejsce do sportu i plażowania

przez Justyna
0 Komentarz

Wake Family Brwinów

To kompleks, na który składają sie dwa akweny wodne. Większy zagospodarowany jest przez infrastrukturę do uprawiania wakeboardingu, podczasy gdy mniejszy stanowi doskonałe miejsce do rodzinnego wypoczynku nad wodą.

Wakeboarding

To pływanie na desce trzymając się liny ciągniętej przez wyciąg. Połączenie nart wodnych, snowboardu i surfingu. W Polsce powstaje coraz więcej akwenów umożliwiających uprawianie tego sportu. Dobrym przykładem jest Wake Family, gdzie stworzono kompleks łączący infrastrukturę do szaleństwa na desce z miejscem przyjaznym rodzinie.

W Wake Family Brwinów każdy może bezpiecznie spróbować swoich sił pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Na miejscu jest wypożyczalnia, która oferuje wszystko co potrzebne: pianki, kamizelki asekuracyjne, kaski, deski z wiązaniami itd. Istnieje również możliwość skorzystania z tutejszego sklepu. I chociaż nasi chłopcy na wakeboard są jeszcze troszkę za mali , to oglądanie sportowców bardzo ich wciągnęło.

Wake Family Brwinów – plaża

Plaża jest niewielka i raczej ciężko tu o ustronny kącik. Dla nas to akurat zaleta. Nasze dzieci były ciągle w ruchu nie mogąc się zdecydować czy budować zamek z piasku czy moczyć stopy, a my nawet na chwile nie straciliśmy ich z oka. Plaża jest zadbana a woda czysta. Jednocześnie zejście do wody jest bardzo łagodne.

Wake Family Brwinów – plac zabaw

Zaraz przy plaży znajduje się estetyczny plac zabaw złożony z domku do wspinania oraz dwóch huśtawek. Korzystaliśmy z niego jednak tylko przez chwilę. Zabawy w wodzie okazały się większą atrakcją i większość czasu spędziliśmy na brzegu.

Wake Family Brwinów – bar

Przy głównym akwenie znajduje się bar z widokiem na tor przeszkód. Menu miło nas zaskoczyło, bo okazało się bardzo rozbudowane jak na tego typu miejsce.

Wszystko co zamówiliśmy było smaczne. Wybraliśmy PIERŚ Z KURCZAKA (20zł) oraz sałatkę CEZAR (25zł). W obu przypadkach warzywa były świeże, a mięso soczyste. Pizze MARGHERITA (28zł) i WAKE (35zł) też w porządku. Całe menu było raczej lekkie i  świetnie się wkomponowywało w to miejsce. Dodatkowo wszystko podano na ekologicznych, jednorazowych talerzykach (nawet pizza!), więc można było zabrać ze sobą na koc czy leżaczek. Jedynie sztućce były plastikowe i niestety nie przewidziano dla nich osobnego pojemnika na śmieci.

Wake Family Brwinów to  fajne miejsce do aktywnego wypoczynku jak i relaksu. Można tu naprawdę odpocząć nawet z małymi dziećmi . Cały kompleks jest bardzo kameralny i będzie z pewnością świetnym pomysłem na weekend.

 

Przydatne informacje:

Adres: ul. Błońska 37, 05-840 Brwinów.

Strona www: https://brwinow.wakefamily.pl

Strona fb: https://www.facebook.com/wakefamilybrwinow/

Wejście płatne : 6zł od osoby (akceptowane płatności bezgotówkowe)

Parking: znajduje się na terenie posesji

Czas dojazdu z Warszawy to ok 20-30minut.

Related Posts

Skomentuj

Boring Family - blog parentigowy, atrakcje dla dzieci