Hotel Vienna House Andel’s Kraków, czyli wszędzie blisko

przez Justyna
0 Komentarz

Lokalizacja hotelu Vienna House Andel’s Kraków

Dla turystów, hotel Vienna House Andels znajduje się w miejscu idealnym. Po pierwsze, jest świetnie skomunikowany. W zaledwie kilka minut dotrzemy pieszo na stację PKP Dworzec Główny i przystanki autobusowo-tramwajowe, które dowiozą nas we wszystkie części miasta. Po drugie, wystarczy przejść przez ulicę by dotrzeć na Stare Miasto. Jednocześnie ta odległość od Rynku ma swoje plusy. Z pewnością pozwoliła na uzyskanie trochę więcej ciszy w godzinach nocnych, jak i na wyposażenie hotelu w podziemny parking.

Recepcja hotelu Vienna House Andel’s Kraków

Recepcja w hotelu jest dość przestronna, dzięki czemu łatwo zachować bezpieczny odstęp. Przy stanowiskach do dyspozycji mamy podesty dla dzieci, dzięki czemu mogą uczestniczyć w całym procesie rezerwacji pokoju.

Pokoje Vienna House Andel’s Kraków

Są bardzo kolorowe, ale jednocześnie przytulne. Ciemne drewno i granat rozświetlono jasnymi szarościami i kremowymi dodatkami.  Co więcej, wezgłowie  we flamingi sprawia, że całość prezentuje się nowocześnie i ociepla atmosferę. Łóżko małżeńskie jest wielkości queen size, ale bez trudu się pomieściliśmy, ponieważ hotel oferuje bezpłatne łóżeczka niemowlęce. Razem z łóżeczkiem, dzieci otrzymują pościel w dinozaury, butelkę wody oraz zestaw kąpielowy w postaci kompletu ręczników, mydła w kształcie krokodyla, owocowego żelu pod prysznic i balsamu do ciała. Dobrze, że zamówiliśmy dwa, bo inaczej byłaby wojna o takie gadżety 🙂 Muszę przyznać, że hotel spisał się na medal.

 

 

Śniadania

Śniadania serwowane są w restauracji Mavericks.Ze względów na obecną sytuację epidemiologiczną, wszystko podaje personel, jednak kolejka idzie szybko i można podchodzić wielokrotnie. W kuchni przygotowywane są dodatkowe pozycje na ciepło wedle zamówień. Goście mają jedynie dostęp do strefy napojów, jednak każdorazowo przed zrobieniem kawy należy zdezynfekować ręce.

Przydatne informacje:

Adres: Pawia 3, 31-154 Kraków

Strona www: https://www.viennahouse.com/pl/andels-cracow/lokalizacja.html

Parking: Do dyspozycji mamy parking podziemny, płatny 100zł / dobę. Początkowo wydawało nam się to bardzo dużo, jednak przeglądając oferty odkryliśmy, że w Krakowie to popularny zabieg i wiele hoteli pobiera  opłaty podobnej wysokości. Rezerwując pokój warto zgłosić chęć skorzystania z parkingu, ponieważ do dyspozycji mamy jedynie 25 miejsc.

Dojazd innymi środkami transportu: Hotel znajduje się przy stacji PKP Kraków Główny oraz przy przystanku komunikacji miejskiej Dworzec Główny.

 

Related Posts

Skomentuj

Boring Family - blog parentigowy, atrakcje dla dzieci