O nas

przez Marcin Bober

Cześć! To ja, Justyna, mama 3-letniego Adama i rocznego Ignacego. Z wykształcenia jestem pedagogiem czasu wolnego, hispanistką i specjalistką ds.turystyki, a  z zamiłowania pasjonatką dobrego jedzenia i miłośniczką książek psychologicznych.

Kilka miesięcy temu, razem z mężem Tomkiem, postanowiłam założyć bloga parentingowego o miejscach przyjaznych dzieciom. Wynikało to z potrzeby pokazania, że czasami polecane w Internecie atrakcje okazywały się kompletną pomyłką.

Na stronie boringfamily.pl pokażemy Ci nasz punkt widzenia. Znajdziesz tu przetestowane przez nas restauracje z kącikiem dla dzieci oraz hotele z animatorami i wyjątkowymi udogodnieniami dla rodzin. Jednocześnie możesz poczytać o klubokawiarniach i salach zabaw, które sprawdzamy przede wszystkim pod kątem atrakcyjności, oferty gastronomicznej i bezpieczeństwa.

Jeśli lubisz spędzać czas aktywnie, poczytaj o polecanych przez nas basenach i parkach lub wybierz najciekawszy plac zabaw.

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji wydarzenia, gdzie podpowiadamy jak ciekawie spędzić dany dzień.

Boringfamily.pl blog dla rodziców, którzy chcą tworzyć silne relacje ze swoimi dziećmi. Wspólnie spędzony czas zbuduje między Wami silne i trwałe więzi, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Podrzucamy pomysły i inspiracje na rodzinne wyjścia, których nie zapomnicie.

 

Boring Family - blog parentigowy, atrakcje dla dzieci